Entertainment News Community

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Entertainment News Community » Спортивные новости » Чізора офіційно вибачився за свою поведінку в Мюнхені


Чізора офіційно вибачився за свою поведінку в Мюнхені

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

http://sportanalytic.com/uploads/images/default/gyi006271704.jpg

Британський суперважковаговик Дерек Чізора поширив свою офіційну заяву щодо подій, які відбулися у Мюнхені в минулі вихідні, пов'язаних з його поєдинком проти чемпіона WBC у суперважкій вазі Віталія Кличка, а також про його роль в них.

"Після того, як моя спроба завоювати титул чемпіона WBC у суперважкій вазі в поєдинку проти Віталія Кличка у Мюнхені викликала таке широке висвітлення в пресі, я вважаю, що повинен принести свої щирі вибачення за прикрі події, що відбулися як до так і після найголовнішого поєдинку моєї кар'єри", - йдеться у заяві Чізори.

"Хоча моя поведінка була неприпустимою, було багато моментів, які залишилися невідомими широкій публіці, які в підсумку переповнили чашу мого терпіння, проте це ніяк не виправдовує мене. На даний момент я не можу поширюватися про це, так як Британська рада з контролю у сфері боксу абсолютно правильно призначила розслідування цього питання, а також бійки, що сталася між мною і Девідом Хеєм, в ході якої я отримав удар пляшкою.

Незважаючи на все це, головне те, що я підвів свою сім'ю, свою команду, і, найгірше, спорт, який я люблю. Я визнаю, що мої дії були абсолютно непрофесійними, незважаючи на наявність або відсутність провокацій. Зараз заспокоївшись і оцінивши подію, я розумію, що мої дії були щонайменше негожими, і я глибоко збентежений тими сценами, про які розказано в пресі.

Я визнаю, що як професійний боксер зобов'язаний вести себе відповідним чином у будь-яких ситуаціях, особливо враховуючи те, що бокс - це спорт з контрольованою агресією. Я підвів багатьох людей, включаючи себе, і за це я приношу щирі вибачення.

У Мюнхені я надав всілякого сприяння німецьким правоохоронним органам, і в результаті був відпущений без пред'явлення звинувачень. Більше я не буду давати ніяких коментарів щодо події і буду чекати завершення офіційних слухань"....

2

Ну не знаю насколько это правда... :disappointed:


Вы здесь » Entertainment News Community » Спортивные новости » Чізора офіційно вибачився за свою поведінку в Мюнхені